Кабінет історії - це спеціалізована шкільна аудиторія, де зібраний арсенал навчальних та наочних посібників та методичних матеріалів. Тому історичний кабінет (кабінет суспільних дисциплін) є спеціалізованою базою для роботи з матеріалами з історії (суспільних дисциплін). Наявність кабінету дозволяє вчителю зробити урок насиченим, цікавим.
Завідувачем кабінету є Куруч Тетяна Іванівна, вчитель історії та правознавства кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії".
Щороку в НВК проводяться традиційні предметні тижні правознавства в грудні та історії в квітні.
Організація позакласної роботи націлена на вирішення як освітніх так і виховних задач. Вона дозволяє поглибити і розширити знання, отримані на уроці, і на цій основі пробудити інтерес до предмета. У процесі позакласної роботи вчитель особливу увагу надає розвитку особистості, вихованню почуттів працелюбності, дисциплінованості, відповідальності. Вчитель у період позакласної роботи закріплює вміння працювати з підручником, історичною літературою, вчить писати реферати, доповіді, рецензувати, виступати з доповідями і повідомленнями.
Позакласна робота має ряд особливостей: їй притаманний добровільний характер, вона нерегламентована жорсткими часовим рамками, на відміну від уроку, вчитель вільний у виборі змісту заняття, створюється можливість розвитку індивідуальних нахилів учнів, їх вмінь і навичок дослідницької роботи, вона дозволяє вчителю ширше здійснювати зв’язок із сучасністю.
Зміст позакласної роботи здійснюється у трьох напрямках:
● розширення і поглиблення історичних знань, отриманих на уроці;
● отримання нових вмінь і навичок;
● вивчення краєзнавчого матеріалу.
Краєзнавча робота має важливе освітнє і виховне значення. Вивчаючи історію міста, села, краю, учні не тільки отримують історичні знання, а й формують почуття патріотизму.